به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه در حاشیه برگزاری جلسه هیات امنای این پژوهشکده نمایشگاه دائمی کتاب پژوهشکده بیمه با حضور رییس کل بیمه مرکزی به بهره‌برداری رسید. همچنین سالن همایش‌های پژوهشکده به نام  «دکتر آقایان» مؤسس اولین شرکت ایرانی بیمه نامگذاری شده است، افتتاح شد.

 دکتر الکساندر آقایان از پیشگامان صنعت بیمه کشور بوده است و با  ارائه طرح شرکت ایرانی بیمه ( سال ۱۳۱۰ ) و  اقدام به تأسیس اولین شرکت بیمه در ایران نقش بارز و ارزشمندی در توسعه و بومی‌سازی بیمه ایران ایفا نموده است. وی تحصیلاتش  را در دانشگاه‌های معتبر اروپایی در رشته حقوق به پایان رسانده و تلاش بسیاری در انتقال دانش صنعت بیمه‌ به کشور ایران و توسعه آن داشت.

به پاس گرامیداشت خدمات ارزشمند علمی وی، سالن همایش‌های پژوهشکده بیمه به نام جناب آقای دکتر آقایان مزین و افتتاح شد.

در این نمایشگاه کلیه کتب و نشریات منتشر شده توسط پژوهشکده  بیمه به صورت دائمی در معرض دید عموم و افراد علاقه‌مند قرار خواهد داشت.
نمایشگاه دائمی کتاب پژوهشکده بیمه دارای مجموعه‌ تخصصی کتب و نشریات در حوزه بیمه، هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ، در ساعات کاری پذیرای عموم است.
گفتنی است، کلیه افراد می‌توانند تا پایان مهرماه از ۲۰درصد تخفیف ویژه افتتاح نمایشگاه، برای تمامی کتب خریداری شده بهره‌ ببرند.

 

نشانی نمایشگاه: تهران، سعادت‌آباد، میدان شهید تهرانی‌مقدم ، سرو غربی ، بعد از مخابرات سلمان فارسی، پلاک ۴۳، پژوهشکده بیمه، طبقه همکف

0 پیام

پیام خود را برای ما ارسال نمایید. انصراف