بیمه ما

  • بهترین خدمات بیمه ای را از بیمه ما بخواهید

بیمه شخص ثالث

با استفاده از خدمات بیمه اتومبیل (ثالث و بدنه) "بیمه ما" سفر راحت، آرام و بی خطری داشته باشید.

بیمه شخص ثالث

بیمه ما
  • Info@mabime.com
  • (025) 37222273
  • قم, بلوار روحانی, خیابان کوثر, نبش کوی3, نمایندگی بیمه ما

 

با توجه به نقش ضروری اتومبیل در زندگی روزمره انسان و ملموس بودن خطرهای ناشی از وقوع حوادث رانندگی، بیمه اتومبیل در دنیا از استقبال خاصی برخوردار است و جزو پرفروش‌ترین بیمه‌ها محسوب می‌گردد. بیمه اتومبیل جبران کننده خسارت‌ها و صدمات و زیان‌هایی ناشی از حوادث رانندگی است که در اثر استفاده از وسایل نقلیه به اشخاص ثالث، سرنشینان یا مالک اتومبیل وارد می‌شود.

 

بيمه شخص ثالث اتومبيل

بیمه شخص ثالث از بیمه نامه هایی می باشد که بسیار پرطرفدار بوده و اغلب افراد آشنایی نسبی با این بیمه نامه دارند، شاید علت این ماجرا اجباری بودن بیمه و این که اغلب برای خودرو افراد انجام می شود که وسیله نقلیه ای است پر تردد و اغلب مردم از این وسیله برای جابجایی استفاده می کنند.
 
 

تخفیفات عدم خسارت بیمه شخص ثالث

تخفیف بیمه شخص ثالث در واقع همان تعداد سال هایی می باشد که بیمه نامه خودرو خسارتی را نداشته است. تخفیف بیمه شخص ثالث با افزایش تعداد سال های عدم خسارت بیشتر می شود. یک نکته جالب این که بر اساس قانون جدید بیمه شخص ثالث، تخفیفات بیمه با یک بار خسارت  از بین نمی روند و فقط بر اساس خسارات ایجاد شده پلکانی کاهش می یابند.

 

جریمه دیر کرد بیمه شخص ثالث

هر فرد بیمه گذار باید تمدید بیمه نامه خود را قبل از پایان تاریخ اتمام بیمه نامه و یا در همان تاریخ انجام دهد. اگر تمدید بیمه نامه به تاخیر بیافتد، بابت هر روز دیر کرد جریمه ای پرداخت شود. جریمه دیر کرد بیمه شخص ثالث به مبلغ بیمه نامه شخص ثالث اضافه می شود. نرخ جریمه بیمه بر اساس نوع خودرو و به صورت روز شمار در شرکت های بیمه با نرخ های متفاوتی محاسبه می شود.

 

چگونه جریمه دیر کردن بیمه شخص ثالث را کاهش دهم؟

با توجه به این که بیمه شخص ثالث اجباری می باشد ، نداشتن بیمه ثالث می تواند برای دارندگان وسیله نقلیه دردسر ساز باشد. شاید علت فراموشی سررسید بیمه نامه به علت مشکلات مالی، مشغله کاری، فراموشی و … باشد.

با فعال کردن یادآور بیمه  دیگر نگران فراموشی سررسید بیمه نامه اتون نباشید.

 

بعد از گم شدن بیمه شخص ثالث چه باید کرد؟

قدم اول، مراجعه به شرکت بیمه ای است که بیمه نامه از آن شرکت خریداری شده است. چون برای بیمه نامه ثالث المثنی صادر نمی شود، بعد از گم شدن بیمه نامه گواهی برای وی صادر می شود. صدور گواهی برای گم شدن بیمه نامه کاملا رایگان می باشد. اگر هم شرکت بیمه ای که بیمه نامه ثالثتان را از آن شرکت خریداری کرده اید فراموش کرده اید می توانید با مراجعه به سایت بیمه مرکزی و وارد کردن شماره پلاک، شماره شاسی، شماره موتور و یا شماره بیمه نامه خود، مشخصات بیمه نامه ثالثتان را مشاهده نمایید. نکته: در زمان گم شدن بیمه ثالث و تمدید بیمه نامه معمولا اگر در همان شرکت قبلی تمدید صورت پذیرد ، تخفیفات بیمه نامه لحاظ می گردد ولی در صورت انتخاب شرکت بیمه دیگر معمولا در شرکت جدید بیمه نامه بدون تخفیف صادر گردیده و در سال بعد بیمه ایی و در تمدید ، تخفیفات قبلی لحاظ می گردد.
 
 

 

 
استعلام نرخ بیمه شخص ثالث 
 
سوالات متداول

بیمه نامه آتش سوزی

خدمات بیمه ای آتش سوزی بیمه "ما" به زندگی، خانه و کاشانه شما آرامش و آسایش می بخشد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری (جام زندگی)

بيمه عمر‌و ‌سرمايه‌گذاری شرکت بیمه ما طرح جامع٬ تركيبی از یک بيمه عمر و یک اندوخته سرمايه‌گذاری بوده كه علاوه بر ارائه پوشش خطر فوت و پوششهای اضافی، درآمدهايی را با تضمين یک نرخ سود سرمايه‌گذاری مشخص در زمان حيات به بيمه‌گذار ارائه مي­نمايد.
2020

بیمه ما نمایندگی رضا بخشنده با اصل حسن نیت همیشه در کنار شما بوده است. مشاوران حرفه ای بیمه ما دلسوزانه و متخصصانه مشاوره می دهند.

بیمه ما – نمایندگی رضا بخشنده
(شنبه - 5شنبه)
8.30 الی 14 و 17 الی 21

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.