بیمه ما

  • بهترین خدمات بیمه ای را از بیمه ما بخواهید

بیمه نامه حوادث

بیمه نامه حوادث ؛ هرگاه بر اثر واقعه ای ناگهانی٬ که توسط يک عامل خارجی و بدون قصد و اراده بيمه شده اتفاق بیفتد و منجر به جراحت، نقص عضو، از كارافتادگی و يا فوت فرد بيمه گذار شود؛ بیمه گذار یا ذینفع او میتواند از پوشش های این بیمه نامه استفاده کند.

بیمه نامه حوادث

بیمه ما
  • Info@mabime.com
  • (025) 37222273
  • بلوار روحانی -خیابان کوثر-نبش کوثر3 رو به روی پایگاه سلامت ریحانه النبی

 

 بیمه نامه حوادث چیست؟

 هرگاه بر اثر واقعه ای ناگهانی٬ که توسط يک عامل خارجی و بدون قصد و اراده بيمه شده اتفاق بیفتد و منجر به جراحت، نقص عضو، از كارافتادگی و يا فوت فرد بيمه گذار شود؛ بیمه گذار یا ذینفع او میتواند از پوشش های این بیمه نامه استفاده کند.
 

انواع بيمه نامه حوادث

·      بيمه نامه حوادث انفرادی كامل

·      بيمه نامه حوادث انفرادی

·      بيمه نامه حوادث خانوادگی

·      بيمه نامه‌ حوادث گروهی

 

بيمه نامه حوادث انفرادی كامل

  پوشش‌های اين نـوع بيمه نامه بنا به درخـواست بيمه ‌گـذار شامل فوت، نقص عضـو و از كارافتادگي دائم كلی، نقص عضو و از كارافتادگی دائم و جزئی و هزينه پزشكی با سرمايه‌های متفاوت می باشد.

 

بيمه نامه حوادث انفرادی

سرمايه بيمه حوادث انفرادی از پیش تعیین شده و با مبالغ متفاوت از پنجاه میلیون ريال تا دویست میلیون ريال قابل ارائه مي‌باشد. با خرید این بیمه نامه بیمه گذار می تواند با توجه به بودجه و نياز خود سرمايه مورد نظر را انتخاب و خريداری نمايد.

 

بيمه ‌نامه حوادث خانواده

اين بيمه نامه افزون بر سرپرست خانواده به عنوان بیمه گذار اصلی، همسر و فرزندان او را درتمام طول مدت شبانه روز در داخل و خارج از كشور تحت پوشش قرار میدهد و مزايای بيمه نامه برای بیمه شدگان اعمال میگردد، سرمايه اين بيمه‌نامه از پیش تعیین شده و از ده میلیون ريال تا صد میلیون ريال قابل ارائه است و متقاضی مي‌تواند بر اساس نياز خود، سرمايه مورد نظر را انتخاب و خریداری فرماید.

 

انواع بيمه‌نامه حوادث گروهی

از ويژگی‌های بيمه نامه حوادث گروهی، میتوان به قابليت انطباق این بیمه نامه با مشاغل و فعاليت‌های کاری مختلف است، به همین دلیل اين بيمه نامه را مي‌توان به صورت كوتاه مدت نيز صادر نمود، مثلا بيمه‌نامه‌ تورهای مسافرتی كه فقط برای مدت مسافرت بيمه شدگان را تحت پوشش قرار میدهد.

 رایج ترین بیمه نامه های حوادث گروهی به شرح زیر می باشند:

·       بيمه نامه حوادث گروهی عادی برای موسسات و سازمان‌ها

·       بيمه نامه حوادث گروهی برای تورهای مسافرتی 

·       بيمه نامه حوادث گروهی برای دانشجويان

·       بيمه نامه حوادث گروهی برای دانش آموزان

·       بيمه نامه حوادث گروهی برای اماكن ورزشی و باشگاه‌ها

·       بيمه نامه حوادث گروهی برای مهد كودک ها

 

 

پوشش‌های بيمه نامه حوادث:

 

فوت

در صورت فوت شدن شخص بیمه گذار به علت وقوع يک حادثه ، شركت ” بيمه ما “ متعهد است سرمايه فوت را طبق شرايط قید شده در بيمه نامه به ذينفع بپردازد.

 

نقص عضو و ازكار افتادگی دائم وكلی

در صورتي كه بيمه شده در اثر وقوع یکی از حوادثِ مشمول بيمه٬ دچار نقص عضو و يا از كارافتادگي دائم و كلی شود شركت بيمه ”ما“ متعهد است ۱۰۰درصد سرمايه بيمه را به بيمه گزار بپردازد. مواردی كه نقص عضو و يا از كارافتادگی دائم و كلی محسوب مي‌شوند در شرايط عمومی بيمه نامه حوادث قید گرديده است.

 

نقص عضو و از كارافتادگي دائم و جزئي

اگر فرد بيمه شده به علت وقوع يكی از حوادث مشمول بيمه، دچار نقص عضو و از كارافتادگي دائم و جزئی شود شركت بيمه”ما“  معادل درصدی از سرمايه بيمه را به بيمه شده بپردازد. ميزان حداكثر غرامت تعيين شده برای هر عضو بدن به  صورت یک جدول در شرايط عمومی بیمه نامه حوادث درج شده است.

 

هزينه پزشكی

دراین مورد میتوان گفت در صورتی كه بيمه شده به علت وقوع يکی از حوادث مشمول بيمه مصدوم یا مجروح شود شركت” بيمه ما “ متعهد است هزينه‌های درمان او را بپردازد. هزينه‌های پزشكی قابل پرداخت توسط شركت ” بيمه ما “عبارت است از مبلغ درج شده در صورتحساب درمانی شخص بيمه شده و يا حداكثر هزينه پزشكي مورد تعهد شرکت بيمه گر، هر كدام كمتر باشد.

 

موارد تأثيرگذار در نرخ و شرايط بيمه نامه حوادث

اصلی ترین و مهمترين عامل در تعيين نرخ و شرايط بيمه نامه، شغل فرد متقاضی بيمه نامه مي باشد. از ديگر عوامل مؤثر در تعيين نرخ و شرايط بيمه نامه اموری است كه متقاضی بيمه به طور مستمر به آنها مي‌پردازد، مانند استفاده از موتورسیکلت برای رفت و آمد.

سوالات متداول

بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

جام زندگی بیمه نامه ایست که در تمام مراحل زندگی حامی شما و عزیزانتان خواهد بود.

بیمه نامه شخص ثالث

با استفاده از خدمات بیمه اتومبیل (ثالث و بدنه) "بیمه ما" سفر راحت، آرام و بی خطری داشته باشید.
2020

بیمه ما نمایندگی رضا بخشنده با اصل حسن نیت همیشه در کنار شما بوده است. مشاوران حرفه ای بیمه ما دلسوزانه و متخصصانه مشاوره می دهند.

بیمه ما – نمایندگی رضا بخشنده
(شنبه - 5شنبه)
8.30 الی 14 و 17 الی 21

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.