بیمه ما

  • بهترین خدمات بیمه ای را از بیمه ما بخواهید

بیمه تکمیل درمان

سلامتی ارزشمند ترین دارایی انسان است و متاسفانه انسان همیشه در معرض‌خطر انواع‌ مختلف‌ بیماری‌ها بوده‌ و هست‌ . بیمه ما به‌جهت برداشتن بار هزینه‌های سنگین درمان از دوش خانواده ها بیمه‌های تکمیل درمان را به دو صورت گروهی و انفرادی ارائه داده است.

بیمه تکمیل درمان

بیمه ما
  • Info@mabime.com
  • (025) 37222273
  • بلوار روحانی -خیابان کوثر-نبش کوثر3 رو به روی پایگاه سلامت ریحانه النبی

 

 

همانطور که میدانید سلامتی ارزشمند ترین دارایی انسان است و متاسفانه انسان همیشه در معرض‌ خطر انواع‌ مختلف‌ بیماری‌ها بوده‌ و هست‌ . به این صورت برای معالجه‌ بیماری و بهبودی، ناچار به تقبل‌ هزینه‌‌های سنگین‌ پزشکی و درمان دارویی، جراحی و هزینه های بیمارستان‌ می باشد.بیمه ما به‌ جهت برداشتن بار چنین‌ هزینه‌هایی از دوش خانواده ها بیمه‌های تکمیل درمان را ارائه داده است.

 

بیمه تکمیل درمان گروهی:

    همانطور که از نام این بیمه نامه مشخص است ؛ برای تحت پوشش قرار دادن گروه ها  و شرکت ها مناسب میباشد . به این صورت که جمعی از کارگران یا کارمندان کارخانه جات و شرکت‌های تجاری و ادارات و مؤسسات دولتی و خصوصی به صورت گروهی طرف عقد بیمه درمان گروهی قرار میگیرند.این بیمه مزیت های زیادی داشته که پرداخت حق بیمه کمتر مهمترین آن هاست ، به همین دلیل  تمایل افراد به تهیه ی آن روز افزون است.

گروه بیمه شدگان :

   تمامی کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی بیمه گذار به عنوان بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل آنان (خانواده) می توانند تحت پوشش قرار گیرند .برای تهیه ی این بیمه نامه٬ تحت پوشش قرار گرفتن حداقل ۵۰ درصد کارکنان بیمه گذار( و حداقل ۵۰ نفر) به بصورت همزمان از شرایط این بیمه نامه میباشد.

 

 

بیمه درمان تکمیلی خانواده (سپاس پلاس) :

  با توجه به اینکه همه افراد نمی‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی به صورت گروهی  زیر نظر شرکت یا سازمان ها قرار گیرند ، شرکت بیمه ما طرح بیمه تکمیلی برای خانواده‌ ها را ارائه نموده است. در این نوع بیمه ، شرکت بیمه‌گر متعهد می گردد تمامی هزینه‌های درمان و بیمارستان  بیمه‌ شونده را طبق شرایط بیمه‌نامه تکمیلی و فرانشیز مورد توافق٬ پرداخت نماید. دراین صورت همه اعضا خانواده ضمن تکمیل فرم پرسشنامه سلامت و در بعضی موارد با انجام ازمایشات پزشکی میتوانند تحت پوشش بیمه نامه درمان خانواده قرار گیرند . 

نکته قابل ذکر اینکه بیمه نامه درمان خانواده شرکت بیمه ما فقط همزمان با خرید بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری  تحت عنوان سپاس پلاس از طریق شعب و نمایندگی های بیمه ما قابل ارائه می باشد.

 

 

بیمه نامه تکمیل درمان انفرادی (طرح تجمیعی درمان خانواده ٬ بیمه حوادث و آتش سوزی):

شرکت بیمه ما در راستای ارتقاء خدمات بیمه درمان و بالا بردن رضایت مشتریان وفادار خود برای برطرف نمودن نیاز مشتریان٬ طرحی تحت عنوان طرح تجمیعی درمان خانواده، حوادث و آتش سوزی با شرایطی  ویژه و منحصر به فرد ارائه نموده است.

 

 

سوالات متداول

بیمه نامه حوادث

بیمه نامه حوادث ؛ هرگاه بر اثر واقعه ای ناگهانی٬ که توسط يک عامل خارجی و بدون قصد و اراده بيمه شده اتفاق بیفتد و منجر به جراحت، نقص عضو، از كارافتادگی و يا فوت فرد بيمه گذار شود؛ بیمه گذار یا ذینفع او میتواند از پوشش های این بیمه نامه استفاده کند.

بیمه نامه آتش سوزی

بیمه نامه آتش سوزی یک پشتوانه مطمئن و کاربردی در مواجهه با بلایای طبیعی و غیر طبیعی است چراکه با وجود امکانات پیشگیرانه از بعضی از حوادث شامل آتش، سیل، دزدی، انفجار و صاعقه ٬پیشگیری کامل ممکن نیست .
2020

بیمه ما نمایندگی رضا بخشنده با اصل حسن نیت همیشه در کنار شما بوده است. مشاوران حرفه ای بیمه ما دلسوزانه و متخصصانه مشاوره می دهند.

بیمه ما – نمایندگی رضا بخشنده
(شنبه - 5شنبه)
8.30 الی 14 و 17 الی 21

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.