بیمه ما

 • بهترین خدمات بیمه ای را از بیمه ما بخواهید

بیمه مهندسی

بیمه های مهندسی شرکت بیمه ما با تنوعی گستره و مطابق با نیاز پیمانکاران به جهت جبران خسارات احتمالی پروژه های عظیم عمرانی و ساختمانی ارائه شده است.

بیمه مهندسی

بیمه ما
 • Info@mabime.com
 • (025) 37222273
 • بلوار روحانی -خیابان کوثر-نبش کوثر3 رو به روی پایگاه سلامت ریحانه النبی

   با توجه به افزایش ساخت و ساز و اجرای طرح های عمران در سطح شهر و همچنین با در نظر گرفتن هزینه های سنگین این دسته پروژه ها ٬ اهمیت ویژه ی مسائل ایمنی و یافتن راهی برای جلوگیری از هزینه های اضافی و به بار آمدن خسارت مشخص میشود.

   گستردگی فعالیت های صنعتی ، عمرانی و طرح های ساختمانی ٬ احتمال خطرات غیر قابل پیش بینی و به وجود آمدن خسارات بزرگ به پروژه ها و سرمایه های کلان را بالا برده است . بنابرین بهره مندی از پوشش های بیمه ای برای جبران خسارات عاقلانه و الزامی است. به همین جهت شرکت بیمه ما٬ بیمه های مهندسی را برای رفع این نیاز صاحبان صنایع و سرمایه ارائه داده است. که بنا به کاربردهای گوناگون آن ٬ دارای  تنوع زیادی هستند. کاربرد بیمه های مهندسی جبران خسارات فیزیکی ناگهانی و پیش بینی نشده در طول مدت اعتبار بیمه نامه می باشد.

 

انواع بیمه نامه مهندسی

 • صدور بيمه‌نامه‌ برای طول مدت عمليات ساخت و نصب :

که خود شامل دو نوع بیمه تمام خطر پیمانکارانو تمام خطر نصباست

 

 • صدور بيمه‌نامه‌ برای دوره بهره‌برداری :

این رشته دارای تنوع بسیار زیاد برای پوشش دادن نیاز شرکت بوده و شامل این موارد است:

بیمه ماشین آلات ساختمانی و راهسازی

بیمه شکست ماشین آلات

بيمه تمام خطر تجهیزات الکترونیکی

بیمه فساد کالا در سردخانه

بیمه سازه تکمیل شده در حال بهره‌برداری

بیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان یا تضمین کیفیت ساختمان

بیمه نامه تضمین کیفیت محصول

 

 

بیمه نامه های دوره ساخت

 • بيمه تمام خطر پيمانكاران

   اگر در پروژه ی درحال احداث عمرانی و ساختمانی ارزش مصالح از ارزش اقلام مورد نصب بیشتر باشد ؛این پوشش بیمه ای گزینه مناسبی مبیاشد.  مثلا در طی مراحل ساخت ساختمان، پل، سد، راه، تونل، موج شکن، پروژه های آبیاری زهکشی و دیگر موارد این چنینی انتخاب بیمه مهندسی تمام خطر پیمانکارانگزینه ی مناسبی است. در واقع این بیمه همه خسارات و زیانهای وارد شده به اموال بیمه شده را به هر علت بجز مواردی که واضحاً در بیمه نامه مستثنی قائل شده جبران می نماید.

   مدت اعتبار اين بيمه نامه برابر با طول مدت قرارداد ساخت بوده که همچنین میتواند شامل دوره نگهداری گردد.

 

 • بيمه تمام خطر نصب

   بیمه نامه ای برای پروژههای درحال احداث تأسیسات و سازه هایی که ارزش اقلام مورد نصب در آنها از ارزش مصالح بیشتر میباشد مثلاً کارخانه، نیروگاه، پالایشگاه، خطوط انتقال نیرو، پتروشیمی، سیستمهای مخابراتی، اسکله های نفتی را میتواند تحت پوشش قرار دهد.

   مدت اعتبار اين بيمه نامه با مدت قرارداد ساخت برابر بوده و همچنین دوره آزمایش و نگهداری را هم می تواند شامل شود.

   پوشش بیمه های دوره ساخت شامل دو بخش میشود:

 •       بخش اول پوشش اموال بیمه گذار 
 •     بخش دوم پوشش مسئولیت مدنی(جانی و مالی) بیمه گذار دربرابر اشخاص ثالث.

 

 

بیمه نامه های دوره بهره برداری:

 • بیمه نامه ماشین آلات پیمانکاری

   بیمه نامه ای که تجهیزات و ماشین آلات (معمولاً متحرک و سنگین مثل لودر، بولدوزر، گریدر، جرثقیل، سنگشکن، کارخانه تولید بتن، لیفتراک و مانند آن)  این بیمه نامه ابزار کار پیمانکاران جهت اجرای کار پروژه ها را تحت پوشش قرار میدهد. به عبارت دیگر این بیمه نامه هرگونه زیان و خسارتی  که به هرعلت به جز موارد مستثنی قید شده در قرارداد را چه درحین کار چه در زمان احداث یا بهره برداری، چه درمواقع تعطیل کار و یا درزمان نگهداری به ماشینآلات وارد شود را جبران می کند.

   مدت زمان این پوشش بیمه ای معمولا یک سال می باشد.

   گفتنی است خسارات فیزیکی غیر قابل پیش‌بینی و ناگهانی وارد به انواع ماشین آلات از جمله طراحی غلط، معایب و نقایص مربوط به نحوه ساخت ، اجرای غلط کار، عدم مهارت و بی‌دقتی، نوسانات برق ، انفجار فیزیکی و یا ناشی از نیروی گریز از مرکز را نیز بیمه نماید. 

   همچنین خطراتی مانند طوفان، سیل، زلزله، طغیان آب، لغزش و لرزش زمین نیز پوشش هایی است که  با پرداخت حق بیمه اضافی در این بیمه نامه قابل ارائه میباشد.

 

 •  بیمه تمام خطر تجهیزات الکترونیکی

   این بیمه نامه برای تحت پوشش قرار دادن انواع تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده در موارد زیر کاربردی است:

·      کارگاه های صنعتی

·      لوازم پزشکی و آزمایشگاهی و لوازم اداری سیستم های هشدار دهنده و تجهیزات بیمارستانی

·      دستگاه های کنترلي

·      تجهیزات مربوط به سینما و فیلمبرداری

·      دستگاه های نصب مواد 

·      تجهیزات گیرنده و فرستنده، کامپیوتر و مانند آنها 

  همچنین با بازدید دستگاه در حین کار در مقابل خطرات سقوط، جابجایی، آتش سوزی، زلزله، طوفان، سیل، نوسانات برق، برخورد اجسام خارجی (در صورت بروز خسارت) تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند. 

  تمامی تجهیزات و دستگاههایی که ارزش قطعات الکتریکی و الکترونیکی از ارزش قطعات مکانیکی در آنها بیشتر باشد از قبیل رادیو٬ تلویزیونی، مخابراتی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی، اندازه گیری، نقشه برداری، پزشکی، کامپیوتری در این بیمه نامه تحت پوشش قرار میگیرند. به عبارت دیگر این بیمه را میتوان یک بیمه حوادث برمبنای تمام خطرات دانست که خسارتهای فیزیکی، ناگهانی و پیش بینی نشده را جبران میکند.

 

 • بیمه فساد کالا در سردخانه

   پوشش های این بیمه نامه شامل کلیه کالاهای قابل نگهداری در سردخانه‌ها از جمله مواد پروتئینی ،میوه‌جات، فراورده‌های لبنی و همچنین مواد شیمیایی و دارویی را در برمیگیرد. عدم رعایت مسائل فنی منجر به فساد، نوسانات درجه سرما، نشت ناگهانی و پیش‌بینی نشده عوامل خنک کننده از مواد داخل سردخانه ، نوسانات برق و تغییر در ترکیب هوای داخلی اگر منجر به ایجاد خسارت شود تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

 

 • بیمه سازه‌های تکمیل شده

   آن دسته از سازه‌های مهندسی از جمله پل ها، تونل ها، جاده‌ها، حتی اسکله‌ها یا خطوط لوله‌های نفت، گاز و آب در مرحله بهره برداری که در معرض سیل، طوفان، زلزله، آ‌تش سوزی، انفجار، برخورد وسایل نقلیه زمینی دریایی، هوایی، حرکت زمین ، صاعقه ، ریزش کوه قرارگیرند٬ تحت پوشش این نوع بیمه قرار میگیرند.

 

 •   بيمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان

   اين بيمه٬ خسارات‌ ناشی شده از عيوب اساسی و پنهان ساختمان را تحت پوشش قرار می‌دهد. منظور از پوشش های این بیمه ، هر نقص در سازه‌های اصلی ساختمان ناشی از طراحی غلط ، نحوه ساخت معيوب و به كارگيری مواد يا مصالح معيوب است.

 

 • خطرات و خسارات تحت پوشش

   ويرانی كل ساختمان يا وارد آمدن خسارت به بخشی ساختمان و متعلقات آن ، هزينه‌هايی كه به منظور پیشگیری از تخريب يا پیشروی خسارت صورت می‌گيرد ، هزينه‌های مورد نیاز برای پاكسازی محل و خروج ضايعات از ساختمان و هزينه‌های حرفه‌ای را شامل می گردد.

 

سوالات متداول

بیمه انرژی

بیمه نامه انرژی در بیمه ما برای جبران خسارات احتمالی طی فرایندهای تولید نفت و گاز در پروژه های ساحلی و فرا ساحلی در نظر گرفته شده است و گامی بزرگ در توسعه صنعت ملی کشور ایران برداشته به شمار میرود.

بیمه نامه شخص ثالث

با استفاده از خدمات بیمه اتومبیل (ثالث و بدنه) "بیمه ما" سفر راحت، آرام و بی خطری داشته باشید.
2020

بیمه ما نمایندگی رضا بخشنده با اصل حسن نیت همیشه در کنار شما بوده است. مشاوران حرفه ای بیمه ما دلسوزانه و متخصصانه مشاوره می دهند.

بیمه ما – نمایندگی رضا بخشنده
(شنبه - 5شنبه)
8.30 الی 14 و 17 الی 21

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.