بیمه ما

 • بهترین خدمات بیمه ای را از بیمه ما بخواهید

بیمه شخص ثالث با تخفیف ۷۰ درصدی

بیمه نامه شخص ثالث جبران خسارات‌ جانی و مالی ناشی از حوادث رانندگی را به عهده دارد . برای آگاهی از شرایط این تخفیف بی سابقه بیمه ما ادامه مطلب را مطالعه کنید.

بیمه شخص ثالث با تخفیف ۷۰ درصدی

بیمه ما
 • Info@mabime.com
 • (025) 37222273
 • بلوار روحانی -خیابان کوثر-نبش کوثر3 رو به روی پایگاه سلامت ریحانه النبی

 

    با گسترش راه ها و استفاده ی روز افزون از وسایل نقلیه ٬ خطرات ناشی از حوادث رانندگی و اتومبیل اجتناب ناپذیر شده است.همین امر موجب شده تا ضرورت استفاده از بیمه نامه های اتومبیل (بدنه و شخص ثالث) برای افراد جامعه قابل درک باشد .گفتنی است که بیمه های اتومبیل ٬ فارغ از اجباری بودن یا نبودن ٬ مورد استقبال قرار گرفته و جزو پرفروش‌ترین بیمه‌ نامه ها محسوب ‌می گردد.

   بيمه نامه شخص ثالث برای کلیه وسایل نقلیه موتوری  قابل ارائه است و اغلب افراد به علت اجباری بودن آن آشنایی نسبی با این بیمه نامه دارند. در این مطلب سعی داریم به نکاتی پیرامون بیمه شخص ثالث خودرو بپردازیم.

 

بیمه نامه شخص ثالث ٬ به منظور جبران خسارات‌ جانی و مالی  ناشی از حوادث رانندگی در نظر گرفته شده است.

با توجه به شرایط سخت اقتصادی کنونی و نرخ دیه٬ شرکت بیمه ما گامی مهم و موثر در جهت رفاه حال مشتریان خود برداشته است.

 

شرایط ویژه ی « بیمه نامه شخص ثالث » شرکت بیمه ما به این صورت میباشد:

صدور بیمه نامه شخص ثالث شامل ۷۰درصد تخفیف میگردد. فقط کافی است در هنگام صدور بیمه نامه ٬ سقف خسارت مالی را مبلغی بالا تر از ۱۶میلیون تومان انتخاب کنید.

 

گفتنی است ٬ شرکت بیمه ما این امکان را فراهم کرده که نه تنها در زمان صدور بیمه شخص ثالث بلکه در هر زمان از سال بیمه ای میتوانید از این شرایط ویژه بهره مند شوید . جهت اعمال تغییرات استفاده از این تخفیف ٬ میتوانید با ارائه درخواست تغییر در سقف خسارت مالی بیمه نامه خود و مدارک لازم ٬ به دو صورت زیر اقدام نمایید:

 

 

تخفیف عدم خسارت 

    تعداد سال هایی که از بیمه نامه خودرو برای جبران هیچ خسارتی استفاده نشده باشد به عنوان تخفیفات عدم خسارت شناخته میشود . تخفیف بیمه شخص ثالث با افزایش تعداد سال های عدم خسارت بیشتر می شود.

   بر اساس قانون بیمه شخص ثالث، تخفیفات بیمه با یک بار خسارت  از بین نمی روند و فقط بر اساس خسارات ایجاد شده پلکانی کاهش می یابند. به این صورت که سهم پرداختی بیمه گذار درخسارات مالی با تکرار یک‌ بار ۲۰درصد، دوبار۳۰درصد،سه‌بار و بیشتر۴۰درصد و در خسارت های جانی با تکرار یک‌ بار۳۰درصد، دوبار۷۰درصد، سه ‌بار و بیشتر۱۰۰درصد خواهد بود.

    طبق قانون وضع شده در سال ۱۴۰۰٬تخفیفات عدم خسارت بیمه شخص ثالث بر پلاک خودرو اعمال میگردد .(پیش از این٬ تخفیفات عدم خسارت بر بیمه نامه اعمال میشد.) 

 

 

توصیه میشود برای  آشنایی بیشتر با قوانین انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث و سوالات پیرامون آن٬ مطالب زیر را مطالعه نمایید:

(برای اطلاع از نحوه ی انتقال تخفیف عدم خسارت ثالث کلیک کنید .)

(همه چیز درباره انتقال تخفیف عدم خسارت ثالث)

 

 

عدم تمدید به موقع وجریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث

   فرد بیمه گذار موظف است برای تمدید بیمه نامه ثالت خود ٬ قبل از تاریخ اتمام اعتبار بیمه نامه یا در همان تاریخ اقدام نماید. در صورت تاخیر در تمدید بیمه نامه ، بابت هر روز دیرکرد ، مبلغی به عنوان جریمه لحاظ میگردد که در زمان تمدید به مبلغ بیمه نامه شخص ثالث اضافه شده و بیمه گذار موظف به پرداخت آن می باشد .نحوه ی محاسبه نرخ جریمه ، بر اساس نوع خودرو و شرکت بیمه گر متفاوت بوده و به صورت روز شمار محاسبه می گردد.

(با توجه به اجباری بودن  بیمه شخص ثالث ، نداشتن بیمه می تواند دردسر ساز باشد.با «فعال کردن یادآوربیمه»  دیگر نگران فراموشی زمان تمدید بیمه نامه خود نباشید.)

 

 

حذف نسخه چاپی بیمه نامه شخص ثالث

     بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با صدور بخشنامه ای اعلام نمود از ابتدای خرداد سال ۱۳۹۸ همه ی نسخه های کاغذی بیمه نامه حذف شده و به جای آن نسخه الکترونیک  بیمه نامه تحویل می گردد . این کار با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ و کمک به محیط زیست و همچنین کاهش مراجعات غیر ضروری تصویب و اجرا شد . در این حالت بیمه گذار هر زمان بخواهد می تواند با مراجعه به سایت بیمه مرکزی٬ از طریق صفحه ی استعلام سوابق بیمه خودرو ٬ نسخه چاپی بیمه نامه خود را مشاهده کرده و در صورت نیاز ٬ آن را چاپ نماید . همچنین برای این کار میتوانید از مشاوران آنلاین بیمه ما (پیام در واتساپ)مک بگیرید.

      گفتنی است با وجود حذف نسخه کاغذی بیمه نامه های شخص ثالث٬ با هماهنگی بیمه مرکزی و راهنمایی و رانندگی ٬ برای تردد بدون همراه داشتن نسخه فیزیکی بیمه نامه  مشکلی نخواهید داشت.

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول

نرخ دیه در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

 • دیه ماه های عادی ۴۸۰ میلیون تومان و ماه های حرام ۶۴۰ میلیون تومان است.

 

 

ماه های حرام کدامند؟

 • ماه های قمری حرام عبارتند از ذی القعده ٬ ذی الحجه ٬ محرم و رجب.

 

 

سقف خسارت جانی چقدر است؟

 • معادل دیکه کامل یک مرد در ماه حرام ۶۴۰ میلیون تومان. 

 

سقف خسارت مالی بیمه شخص ثالث چیست؟

 • حداکثر میزان خسارت پرداختی بیمه گر به شخص ثالث و زیاندیده به جز راننده.

 

 

نحوه ی محاسبه سقف خسارت مالی به چه صورت است؟

 • طبق دستورالعمل بیمه مرکزی حداقل سقف خسارت مالی بیمه شخص ثالث معادل ۲/۵ درصد دیه کامل یک مرد در ماه حرام یعنی ۱۶ میلیون تومان می باشد.

 

 

آیا پرداخت خسارت مالی در تصادف خودرویی که بیمه شخص ثالث آن منقضی شده است به عهده ی شرکت بیمه است؟ 

 • خیر ٬ درصورتی که طرف مقصر٬ فاقد بیمه نامه شخص ثالث باشد باید تمامی هزینه خسارت مالی را شخصا بپردازد.

 

 

شرایط پرداخت خسارت بدون نیاز به کروکی چیست؟

 • برای جبران خسارت جانی ٬ خسارات مالی بالا ۱۶ میلیون تومان یا آسیب دیدگی بعضی قسمت های خودرو(فارغ از میزان هزینه ی خسارت) ٬ ارائه ی کروکی ضروری است.
 • جهت دریافت خسارات مالی کمتر از ۱۶ میلیون تومان و با در نظر گرفتن محل آسیب دیدگی اتومبیل نیازی به ارائه کروکی نیست.

 

 

آیا شرکت بیمه در تصادف منجر به فوت با خودروی تحت پوشش بیمه شخص ثالث ٬ در صورتی که راننده فاقد گواهینامه باشد موظف به پرداخت دیه است؟

 • در این شرایط شرکت بیمه بخشی از دیه را پرداخت مینماید.

 

 

آیا بیمه شخص ثالث بلافاصله پس از خریداری قابل استفاده است؟

 • خیر ٬ بیمه شخص ثالث از ساعت۲۴ بامداد روزی که خریداری شده است فعال میگردد.

بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

جام زندگی بیمه نامه ایست که در تمام مراحل زندگی حامی شما و عزیزانتان خواهد بود.

بیمه نامه آتش سوزی

خدمات بیمه ای آتش سوزی بیمه "ما" به زندگی، خانه و کاشانه شما آرامش و آسایش می بخشد.
2020

بیمه ما نمایندگی رضا بخشنده با اصل حسن نیت همیشه در کنار شما بوده است. مشاوران حرفه ای بیمه ما دلسوزانه و متخصصانه مشاوره می دهند.

بیمه ما – نمایندگی رضا بخشنده
(شنبه - 5شنبه)
8.30 الی 14 و 17 الی 21

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.