بیمه ما

  • بهترین خدمات بیمه ای را از بیمه ما بخواهید

بیمه نامه آتش سوزی

بیمه نامه آتش سوزی یک پشتوانه مطمئن و کاربردی در مواجهه با بلایای طبیعی و غیر طبیعی است چراکه با وجود امکانات پیشگیرانه از بعضی از حوادث شامل آتش، سیل، دزدی، انفجار و صاعقه ٬پیشگیری کامل ممکن نیست .

بیمه نامه آتش سوزی

بیمه ما
  • Info@mabime.com
  • (025) 37222273
  • بلوار روحانی -خیابان کوثر-نبش کوثر3 رو به روی پایگاه سلامت ریحانه النبی
از آنجا که هیچگاه نمیتوان به طور صد در صد از بلایای طبیعی پیشگیری کرد وحتی با وجود امکانات پیشگیرانه از بعضی از حوادث شامل آتش ٬ سیل ٬ دزدی٬ انفجار و صاعقه  پیشگیری کامل ممکن نیست. به دست آوردن أموال و دارایی برای افراد با سختی و زحمت بسیار همراه است و این موضوع اهمیت پیشگیری از حوادث را دو چندان میکند . جبران خسارت حوادث بسیار سخت و در مواردی ناممکن است .به همین جهت شرکت بیمه ما با دریافت هزینه ای مناسب تحت عنوان حق بیمه متعهد میشود خسارات وارده بر اثر حوادث را جبران نماید. بیمه نامه آتش سوزی دارای پوشش هایی برای جبران خسارات وارده به أموال و دارایی های منقول و غیر منقول (منقول به معنای قابل حمل است و دارایی منقول، در قانون مدنی ٬ به اشیایی که حمل و نقل آن از محلی به محل دیگر ممکن باشد مثل اثاثیه منزل، خودرو، کشتی، بخاری، کولر و غیره است. )  متعلق به بیمه گزارمی باشد.
 
اموال تحت پوشش از قبيل ساختمان و اثاثيه منزل مسكونی و واحدهاي اداری، تجاری، صنعتی، تأسيسات، ماشين‌آلات، محتويات انبارها  است و خسارات تحت پوشش  ناشی از خطراتی همچون آتش‌سوزی يا خطرات ديگری كه در بيمه‌نامه مورد توافق قرار مي‌گيرد، می باشد.
 
 
 

خطرات اصلي بیمه نامه آتش سوزی:

  آتش‌سوزی (حریق) ، صاعقه و انفجار مي‌باشد.
 

خطرات اضافي (تبعي) در بيمه آتش‌سوزي :

  وقوع زلزله و آتشفشان، سيل و طغيان آب درياها و رودخانه‌ها، طوفان، رانش زمين، سقوط بهمن، تركيدگی لوله آب، ضايعات ناشی از آب باران، ذوب برف، سقوط هواپيما و هلي كوپتر، شكست شيشه، سرقت اموال و اثاثيه منزل، مسئوليت مدنی در قبال همسايگان، هزينه پاكسازی و بسياری خطرهای ديگر که به درخواست بيمه گذار تحت پوشش بيمه قرار مي‌گيرد، می شوند.
 
 
 

انوع بيمه نامه  های آتش‌سوزی:

 
 
  • بيمه‌نامه آتش‌سوزي واحدهاي مسكونی

 مسکونی عادی: این بیمه نامه ، ارزش بنای ساختمان، تأسيسات، اموال و اثاثيه منزل مسكونی با سرمايه دلخواه و به قيمت روز در برابر خطرهاي آتش‌سوزي، انفجار، صاعقه و خطرهاي اضافي تحت پوشش قرار مي‌گيرد.
 
 مجتمع مسکونی: این بيمه نامه ، معمولا برای مجتمع‌های مسكونی بيشتر از ۱۵ واحد صادر میشود  كه درآن بنا به درخواست بيمه‌گذار، سرمايه اعيانی كليه واحدها (در متراژ مختلف) و مشاعات از قبيل سرايداری، پاركينگ ، ساختمان تأسيسات، انبارها و تأسيسات مشترک ( موتورخانه ، چيلر، آسانسورها )  همچنین همراه اثاثیه تحت پوشش بيمه آتش سوزی و خطرهاي اضافی قرار مي‌گيرند.
 
 
 
  • بيمه‌نامه آتش سوزي واحدهاي صنعتی

در اين بيمه‌نامه مي‌توان ارزش اعيانی ساختمان، تأسيسات، ماشين آلات ، اثاثيه ثابت، دكوراسيون و محتويات مستقر در واحدهاي صنعتی را در مقابل خطرات اصلی و تبعی به ارزش روز بيمه نمود.
 
  • بيمه‌نامه آتش سوزي واحدهاي غيرصنعتی

اين نوع بيمه نامه، ارزش اعيانی ساختمان، تأسيسات، اثاثيه ثابت، دكوراسيون و محتويات مستقر در واحدهای غيرصنعتی را در مقابل خطرات اصلی و تبعی تحت پوشش قرار مي‌دهد.
  
  • بيمه‌نامه آتش سوزي انبار

بيمه‌نامه‌هاي آتش سوزی انبار (عمومی و اختصاصی) به صورت قطعی یا اظهارنامه ای قابل ارائه می باشد.
 
 

طرح های آتش سوزی قابل ارائه در قالب دفترچه:

 

طرح حامی "ما" :

در این نوع بیمه‌نامه، بیمه‌گر در ۴ پیشنهاد تامین خسارت و جبران زیان‌های مالی که در اثر وقوع مخاطراتی مثل آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه و زلزله، سرقت با شکست حرز و سیل به اموال و دارایی‌های منزل مسکونی بیمه‌گزار وارد می‌شود را به عهده دارد. غرامت فوت و نقص عضو کلی و دائم ناشی از خطرات مورد بیمه، هزینه های پزشکی بیمه گزار و اعضای خانواده تحت پوشش او در طول مدت قرارداد و همچنین مسئولیت مالی بیمه‌گزار در برابر اشخاص ثالث ناشی از وقوع خطرهای آتش‌سوزی و انفجار در محل مورد بیمه که طبق قانون باعث مسئولیت بیمه‌گزار می‌شود را برعهده دارد. همچنین هزینه اجاره موقت اسکان بیمه‌گزار برای مدت دو ماه در صورت وقوع خطرات اصلی قابل پرداخت است.
 
 

طرح جامع منازل مسکونی:

در این نوع بیمه‌نامه، بیمه‌گر در ۶ پیشنهاد تعهد تامین خسارت و جبران زیان‌های مالی ناشی از خطرات آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه، زلزله، هزینه پاکسازی محل و سیل وارد شده به اموال و دارایی‌های منزل مسکونی بیمه‌گزار را بر عهده دارد. مسئولیت مالی بیمه‌گزار در برابر اشخاص ثالث ناشی از وقوع خطرهای آتش‌سوزی و انفجار در محل مورد بیمه که طبق قانون باعث مسئولیت بیمه‌گزار می‌شود را برعهده دارد. همچنین هزینه اجاره اسکان موقت بیمه‌گزار برای مدت ۵ ماه در صورت وقوع خطرات اصلی پرداخت میگردد.
 
 

طرح اصناف:

این بیمه‌نامه مخصوص واحدهای تجاری و اصناف غیرصنعتی میباشد. در این بیمه‌نامه، بیمه‌گر زیان‌های مالی در اثر وقوع خطرات آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه، زلزله، شکست شیشه، هزینه پاکسازی و سیل وارد شده به اموال و دارایی‌های بیمه گذار واقع در محل مورد بیمه را جبران می نماید. همچنین مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال خسارات مالی وارده به اشخاص ثالث ناشی از وقوع خطرهای آتش‌سوزی و انفجار را که طبق قانون باعث مسئولیت بیمه‌گذار می‌شود نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.
سوالات متداول

بیمه نامه آتش سوزی

خدمات بیمه ای آتش سوزی بیمه "ما" به زندگی، خانه و کاشانه شما آرامش و آسایش می بخشد.

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت با توجه به حساسیت حرفه های مختلف بسیار مورد نیاز کارفرمایان و تولید کنندگان است. این بیمه نامه در زمان وارد آمدن خسارات جانی یا مالی گره گشا و کارامد است.
2020

بیمه ما نمایندگی رضا بخشنده با اصل حسن نیت همیشه در کنار شما بوده است. مشاوران حرفه ای بیمه ما دلسوزانه و متخصصانه مشاوره می دهند.

بیمه ما – نمایندگی رضا بخشنده
(شنبه - 5شنبه)
8.30 الی 14 و 17 الی 21

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.